Odblaski

6 lutego 2017 roku nasza szkoła zapisała się wielkimi literami w świecie mody. Podczas gali, organizowanej przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Częstochowie, odbył się odblaskowy pokaz mody, w którym również my braliśmy udział. Było warto, ponieważ reprezentujące nas dziewczynki z klasy II d i III d zajęły pierwsze miejsce, wygrały wspaniałe nagrody, a dla szkoły telewizor. Uczestniczki udzielały także wywiadu do Polskiego Radia. Dzieci wspaniale się bawiły, tańczyły, śpiewały i właśnie poprzez zabawę utrwalały najważniejsze wiadomości dotyczące bezpiecznego poruszania się po drodze. Warto pamiętać, że odblaski są niezwykle potrzebne. Okazało się również, że mogą stać się modne!

Odblaski / Google Photos