19 grudnia w naszej szkole odbył się Wielki Finał Konkursu Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Do Finału przeszła szóstka uczniów, którzy najlepiej poradzili sobie podczas eliminacji szkolnych. W Finale wzięli udział: Zuzanna Szeląg(klasa IV d), Dominika Dziedzic( klasa IV d), Alicja Król( klasa IV d), Małgorzata Kulwicka( klasa IV d), Natalia Majchrzak( klasa VII b) oraz Michał Kowalczewski( klasa VI b). Finaliści musieli wykazać się dużą wiedzą na temat Zjednoczonego Królestwa(historia, geografia, film, muzyka) rozwiązując różnorakie zadania, takie jak: rozpoznanie wykonawcy utworu muzycznego, rozpoznanie i skojarzenie rekwizytu z miejscem lub osobą. Aby nie było tak poważnie zawodnicy mieli do pokonania slalom z „naleśnikiem”. Zwycięzców poznaliśmy po dogrywce.

I miejsce Natalia Majchrzak

II miejsce Zuzanna Szeląg

III miejsce Michał Kowalczewski

Zwycięzcy oraz wyróżnieni otrzymali nagrody i dyplomy.

Za rok zapraszamy ponownie do wzięcia udziału w naszym szkolnym konkursie!

Wielki Finał Konkursu Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej / Google Photos