BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Akcja czytelnicza – Miś przyjaciel najmłodszych

Posłuchaj artykułu

Biblioteka szkolna włączyła się w obchody Dnia Pluszowego Misia. Głównym celem akcji było między innymi: zainteresowanie dzieci książką, przedstawienie różnych sylwetek misiów – bohaterów literackich, filmowych i bajkowych.

Miś to jedna z najbardziej znanych i ulubionych zabawek każdego dziecka. Najmłodsi uczniowie świętowali Dzień Pluszowego Misia – z „pluszakami”, zagadkami, zabawami przy muzyce, nauką rymowanek o misiach. Czytano fragmenty książek o Misiach: od Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Misia Paddingtona, aż po Troskliwe Misie. Przygotowano wystawkę książek oraz gazetkę przedstawiającą sławne misie. Galeria zdjęć z przeprowadzonych zajęć czytelniczych w oddziale przedszkolnym, w klasie 1a i 1b, 2d, 3b.

Organizator akcji Iwona Tutak

https://goo.gl/photos/AsavCz1r7fCi99zn8