BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Aktywni Zdalnie – podsumowanie

Albert Camus

Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, żeby być silniejszym niż warunki czasu i życia.

                                                                       

W tym wyjątkowym czasie, jakże aktualne stają się słowa Camus’a…

            Życzymy wszystkim, by te świąteczne chwile były pełne nadziei na lepsze jutro, by stały się ogniskiem ciepła i dały nam siłę i wiarę w to, że Rodzina, Miłość, Przyjaźń mogą wszystko.

            Życzymy zdrowia i wytrwałości.

            Chcemy także, by uśmiech zagościł na Waszych twarzach, dlatego poniżej zamieszczamy wyróżnione prace naszych uczniów, którzy wzięli udział w Konkursie „Aktywni-Zdalnie”.

Wyróżnione prezentacje multimedialne:

Prezentacja Natalii

Prezentacja świąteczna

Prezentacja świąteczna

Prezentacja Oliwii

Prezentacja Mateusza

Idą Święta

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i zaangażowanym nauczycielom za udział w Konkursie “Aktywni-Zdalnie”. Włożyliście dużo pracy i zaangażowania w piękne świąteczne prezentacje. Wcieliliście się w role poetów podczas pisania klasowego wiersza. Wykazaliście się pomysłowością przy tworzeniu matematycznych łamigłówek oraz sprytem i zwinnością, gdy pomagaliście Mikołajowi zapakować jego sanie. Za każde zdanie można było zdobyć 5 punktów. Oto wewnątrzszkolna lista zwycięzców:

 Klasy 4-6

I miejsce 4c (19 p.)

II miejsce 4a i 6d (18 p.)

III miejsce 5b i 6e (17 p.)

Klasy 7-8

I miejsce 7a (17 p.)

II miejsce 7d i 8b (16 p.)

III miejsce 7c (15 p.)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT!

Uczniowie naszej szkoły uczęszczający na zajęcia rewalidacyjne także włączyli się w akcję “Aktywni-Zdalnie”. Na zajęciach indywidualnych, w zależności od swoich pasji i zainteresowań, tworzyli prace pod hasłem “Aktywni po zdalnym”, chcąc podzielić się ze swoimi kolegami licznymi pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego, który przed nami. Tworzyli zatem ciekawe konstrukcje z klocków, gry planszowe, gry komputerowe czy też prace plastyczne. Wszystkim twórcom gratulujemy pomysłowości i inwencji twórczej. Pozostałych zaś uczniów zachęcamy do skorzystania z ciekawych pomysłów na twórcze spędzanie wolnego czasu.

Praca Michała
Praca Franka

Prace Wojtka i Michała

Gra planszowa Rafała – plik