BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Angielskie Krzyżówki – podsumowanie

25 marca w naszej szkole odbył Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego “Angielskie Krzyżówki i Łamigłówki”. Do współzawodnictwa stawiły się dwuosobowe zespoły 7 szkół. Zadaniem uczniów było rozwiązanie zadań w ciągu bardzo krótkiego czasu- mieli tylko 45 minut! A zadania to były krzyżówki, łamigłówki, rebusy, skróty esemesowe. Reprezentanci szkół musieli także stawić czoła zadaniom związanym z kulturą, geografią, historią i ciekawostkami związanymi z Irlandią Północną. 

I miejsce zdobyli uczniowie Społecznej Językowej Szkoły Podstawowej

II miejsce przypadło w udziale naszej reprezentacji

III miejsce wywalczyli uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych.

Za zajęcie I, II oraz III miejsca uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe- torby z wizerunkiem Londynu, gramatyki, zegarki oraz pendrivy wraz z imiennymi dyplomami. Każdy z uczestników także został nagrodzony drobnym upominkiem.Dziękujemy za udział w naszym konkursie. Do zobaczenia za rok.