BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Apel – podsumowanie osiągnięć naszych uczniów

Nowy rok szkolny tak niedawno się rozpoczął, a naszym uczniom już udało się bardzo wiele osiągnąć. Brali udział w wielu konkursach z różnych kategorii, m.in. literackich, recytatorskich, plastycznych, technicznych, fotograficznych, sportowych…

W środę 15 listopada 2023 r. został zorganizowany wyjątkowych apel, podczas którego społeczność szkolna mogła pogratulować tym uczniom, którzy poza codzienną pracą i nauką mają energię, chęć i ambicję, by realizować swoje marzenia i pasje. Właśnie po to organizowane są różnego rodzaju konkursy.

Niezmiernie się cieszymy ze wszystkich sukcesów naszych podopiecznych. Dziękujemy też nauczycielom, którzy skutecznie zachęcają do takiej aktywności, są opiekunami podczas przygotowań, a wielokrotnie inicjatorami wyjątkowych konkursów. Dziękujemy też rodzicom, którzy zapewne z dumą obserwują sukcesy swych pociech i wspierają dzieci w realizacji pasji.