BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Bal karnawałowy 2018

Posłuchaj artykułu

Bal karnawałowy w to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas.
W dniu 26. 01. 2018r. odbył się bal karnawałowy dla dzieci z klas I-III. Z powodu dużej liczebności postaci z bajek i innych ciekawych postaci bal został podzielony na dwie tury. W pierwszej kolejności bawiły się dzieci z klas I- II, a w drugiej z klas III.
Tego dnia już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach szkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
Wszyscy doskonale się bawili, były tańce, balony, serpentyny i konkursy przygotowane przez nasze wodzirejki- harcerki:)

https://photos.app.goo.gl/AsqHCLccm8Y2hd742