BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Czas karnawału

Karnawał to magiczny okres zimowych balów, pełnych niezapomnianych chwil radości i zabawy. W naszej szkole również nie mogło zabraknąć tego radosnego świętowania!
W miniony piątek, 26 stycznia, nasze najmłodsze uczennice i uczniowie z klas I-III wkroczyli tanecznym krokiem w atmosferę karnawałowych szaleństw, otwierając w ten sposób drzwi do zimowych ferii. Sala widowiskowa ożywiła się kolorowymi postaciami, a dzieci przebrane za ulubionych bohaterów bajek stworzyły niepowtarzalny kalejdoskop postaci. Wróżki, królewny, różne zwierzątka, rycerze, policjanci – lista nie miała końca! Rozpoznanie maluchów było prawdziwym wyzwaniem.
Podczas balu panowała kolorowa eksplozja radości, a uczniowie bawili się wesoło, nie tracąc uśmiechu z twarzy. Impreza nie mogła odbyć się bez tutorów młodzieżowych, którzy prezentując różnorodne tańce  zachęcali wszystkich do wspólnych tańców i wygibasów. Nie zabrakło również konkursów, w których doceniono najbardziej kreatywne przebranie i wyłoniono króla i królową balu.
Tegoroczny bal miał wyjątkowo magiczną moc, bo w murach naszej szkoły gościliśmy iluzjonistę, który zabawiał dzieciaki wspaniałymi pokazami i sztuczkami.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Dobrze, że  rok czeka nas kolejny bal karnawałowy, a z nim kolejna porcja niezapomnianych chwil !