BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Czy słońce, czy deszcz…

Nikt nie wie, jak to się dzieje, ale czas płynie bez względu na to, co o tym myślimy. Dobiega końca kolejny rok szkolny, dlatego zbliża się czas pożegnań. Postanowiliśmy zorganizować piękne pożegnanie pierwszaków z ich cudownymi tutorami młodzieżowymi. Odbyło się ono w Olsztynie, na terenie Świętej Puszczy. Nic nie było w stanie popsuć naszych planów – nawet deszcz, który od czasu do czasu kropił z nieba. Na koniec jednak dał za wygraną i zafundował nam trochę słonka. Zabawa trwała w najlepsze: tańce przy muzyce, zumba, rozgrywki sportowe i sprawnościowe, malowanie buzi! Na zmęczonych czekała pyszna kiełbaska z grilla. Czy to słońce, czy to deszcz – jeśli w sercu mamy piękną pogodę, nic nie jest w stanie tego popsuć! Dziękujemy tutorom za kolejny rok wspaniałej pracy!