BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Darmowe warsztaty językowe

Dwutygodniowe grupowe warsztaty dla dzieci w wieku 4-7 lat i 8-10 lat w wymiarze 6 zajęć po 130 min w okresie 4-16.01.2021r. Liczba miejsc w grupach ograniczona. Dostępność warsztatów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na stronie www.profilingua.pl/regulaminy

Program obejmuje:

  • lekcje Disney English, czyli nauka w formie zabawy, gier językowych z wykorzystaniem tablicy interaktywnej,
  • laboratorium doświadczeń, gdzie dzieci dowiedzą się m.in., jak nadmuchać balon bez przykładania go do ust, jak zbudować wulkan, jak napisać tajemniczą wiadomość sympatycznym atramentem oraz jak na odległość wprawiać w ruch drobne przedmioty,
  • projekty rozwijające kreatywność, w tym tworzenie makiety miasta, trójwymiarowego balonu czy instrumentów muzycznych, które posłużą do wykonania mini koncertu,
  • gry i zabawy ruchowe.

Zajęcia warsztatowe obejmują 6 spotkań po 130 min i prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, ekspertów od nauczania dzieci. Podczas zajęć dbamy o zachowanie wszystkich środków bezpieczeństwa.


Uprzejmie prosimy o przekazanie załączonej informacji do rodziców.

Informacja dla rodziców