BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Dla młodych pasjonatów programowania w Python

Posłuchaj artykułu

Na początku była nuda. Potem pojawiły się one. Pierwsze gry wideo i na zawsze zmieniły oblicze rozrywki. Ale ich czas minął… Czy na pewno?

Programisto, weź udział w konkursie Restore Classic with PixBlocks i daj nowe życie tytułom sprzed lat! Wykorzystaj swoje umiejętności i kreatywność i napisz w języku Python odświeżoną wersję wybranej gry wydanej przed 1995 rokiem. Skompiluj ją w darmowym kompilatorze PixBlocks. Pokaż, że stare koncepty mogą dalej rozpalać wyobraźnie graczy i wygraj jedną z nagród.

Konkurs dla uczniów, którzy załapali bakcyla programowania w Python.

Więcej szczegółów i formularz zgłoszenia na stronie https://pixblocks.com/restore-classic/