BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Działaj z imPETem – szkolny EKO-KĄCIK

Posłuchaj artykułu

Szkolny EKO – KĄCIK        

W ramach programu edukacyjnego  “Działaj z imPETem”, który ma na celu edukację dzieci w zakresie odpowiedniego postępowania z wartościowym tworzywem, jakim są butelki PET,  w  świetlicy szkolnej  powstał  EKO – KĄCIK.

Nasz EKO – KĄCIK, bierze udział w ogólnopolskim konkursie na najlepszy EKO-KĄCIK z „imPETem”.

W aranżacji wykorzystaliśmy modele Eko-śmieciarek nagrodzone w szkolnym konkursie na „EKO-ŚMIECIARKĘ”. Znajdziecie w nim też informacje jak prawidłowo segregować śmieci żeby być bardziej Eko: możecie zapoznać się z  broszurami informacyjnymi o selektywnej zbiórce odpadów, poczytać “Eko – Komiks” oraz zagrać w “Eko – Domino”.

Serdecznie zapraszamy.

Agnieszka Krzypkowska

rbthdr
rbthdr