BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Dzień Bezpiecznego Internetu – podsumowanie

Posłuchaj artykułu

Dzień Bezpiecznego Internetu

W dniach od 12 do 16 lutego w naszej szkole uczniowie klas 4-7 brali udział w zajęciach związanych z projektem DBI 2018. Uczniowie na lekcjach informatyki zapoznali się z niebezpieczeństwami płynącymi z Internetu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji było Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci. Uczniowie brali udział w projektach e-learningowych, zapoznali się z materiałami filmowymi przygotowanymi przez organizatorów projektu.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele mogą bliżej zapoznać się z tematyką projektu na stronie internetowej saferinternet.pl

Koordynator projektu  – Rafał Ostrowski