BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Dzień Otwarty – podsumowanie

W dniu 28 lutego 20223 r. odbył się Dzień Otwarty w naszej szkole. Na zaproszenie odpowiedziało wiele rodzin z Przedszkolakami, które mamy nadzieję, że we wrześniu rozpoczną naukę w murach naszej szkoły.

Spotkanie informacyjne dla Rodziców odbyło się na Sali Widowiskowej, które poprowadziła Pani Dyrektor Anna Dymek wraz z Wicedyrektorami.  Następnie dla najmłodszych odbyły się zajęcia poprowadzone przez nauczycieli tańca podczas których świetnie bawiły się nie tylko Dzieci, ale również ich Rodzice. 

W grupach dzieci wzięły udział w lekcji języka angielskiego, zajęciach plastycznych, sportowych oraz informatycznych, gdzie dzieci mogły poznać wyposażenie sali. Dużym zainteresowaniem cieszyły się okulary VR oraz drukarka 3D.

Dzieciom towarzyszyła grupa wolontariuszy, którzy podejmą wobec pierwszoklasistów tutoring młodzieżowy, towarzysząc dzieciom w początkach nauki szkolnej.

Czujemy się ubogaceni radosną i rodzinną atmosferą, jaka  towarzyszyła nam przez cały wieczór. Rodzicom i Przedszkolakom mówimy: „Do zobaczenia we wrześniu”.

A wcześniej na sprawdzian sprawnościowy zapraszamy Kandydatów do klasy tanecznej, który odbędzie się w sali widowiskowej we wtorek – 7 marca o godzinie 17:00. Prosimy o zabranie stroju sportowego i przybycie odpowiednio wcześniej, aby umożliwić dzieciom przebranie się w sali I-12.