BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

“Eko-Serce” dla Agatki Kuberskiej

“Eko-Serce” dla Agatki Kuberskiej, 7-latki z Częstochowy stanęło w naszej Szkole przed portiernią. Dziewczynka zmaga się guzem mózgu – rdzeniakiem zarodkowym (IV stopień złośliwości). Rodzice zdecydowali się leczyć Agatkę w Stanach Zjednoczonych, jednak koszty leczenia są ogromne, sięgają aż 8 milionów złotych. Zachęcamy do wsparcia zbiórki i wrzucania plastikowych nakrętek. Pozyskane w ten sposób środki zostaną przekazane na leczenie dziewczynki.Już wiele razy nasi Uczniowie i ich Rodzice, wspierając różne akcje charytatywne, pokazali, że mają ogromne serca, a los drugiego człowieka nie jest im obojętny.
Wierzymy, że i tym razem będzie podobnie :)
“Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat dla jednej osoby.”

Zbiórka trwa do ferii