BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Ferie w mieście 2020

Posłuchaj artykułu

Pierwszy tydzień ferii zimowych dla naszych uczniów jak zwykle nie należał do nudnych, ponieważ szkoła zapewniła moc atrakcji. Każdy znalazł coś dla siebie. Uczniowie brali udział w warsztatach dotyczących segregacji oraz uczestniczyli w zawodach sportowych. Niezwykłe były warsztaty „Misie Tulisie” przeprowadzone w Zagrodzie Edukacyjnej Maciejówka. Swoją sprawność manualną starsi uczniowie mogli sprawdzić robiąc bransolety ze sznurków. Stałym elementem był wyjazd do Aquaparku „Fala” w Łodzi, na myśl o którym na twarzach uczestników ferii pojawiał się uśmiech. Swe umiejętności można było sprawdzić w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym „Scout”, natomiast spontanicznej zabawie nie było końca w sali zabaw „Magiczna Kraina”. Zapraszamy za rok!