BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Festyn Środowiskowy 2023

4 czerwca w sobotnie popołudnie w naszej szkole znów zrobiło się gwarno. Odbył się bowiem kolejny już Festyn Środowiskowy. W tym dniu dzieci zaprezentowały swoje niezwykłe umiejętności taneczne, muzyczne, wokalne, recytatorskie i teatralne. Można było skorzystać z oferty różnych stoisk – pomalować twarz lub paznokcie, zrobić warkoczyki, obejrzeć wystawę prac plastycznych naszych uczniów, porozmawiać z Panią Ćwiklińską o jej podróżach i obejrzeć ciekawe pamiątki z różnych zakątków świata. Młodzi fizycy prezentowali niezwykłe doświadczenia naukowe. Na najmłodszych czekały dmuchańce, na nieco starszych – rodzinne zawody sportowe na wesoło. Można było spróbować waty cukrowej i słodkich wypieków naszych Rodziców. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także potrawy z grilla.

Festyn był wspaniałą okazją do ciekawych rozmów i wesołej zabawy. Za pomoc w jego zorganizowaniu serdecznie dziękujemy Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom oraz wszystkim sponsorom, którymi byli: J&M Bike, Piekarnia Jędryka, Laserhouse – Laserowe Centrum Rozrywki, Pizza Stop, Złote Arkady, Stacja Grawitacja, Cinema City, Bojanek, Bricks 4 kidz, Galeria Jurajska, Lisiniec Rodzinny Park Rozrywki, Jura Club Wellness & Medical Fitness, Hair Stylist (Bartłomiej Staniec), Bella Estetica – medycyna estetyczna, W&W Racket Sports M. i M. Wieczorek, Moto-Wieczorek, Pascal Szkoła Policealna, Pasta love, Sklep Plastyk przy ul. Jasnogórskiej 32/10, Kocot Bike, Planet Fitness Club, Restauracja Dobry Rok, Restauracja Sushi Bonsai, Hurtownia „Gama”, Hurtownia PHU Andrzej Sobolewski, Firma Handlowa „Anna”, Hurtownia ETQA, Zakład masarski Jędrycha, Tomżyńska Szkółka Roślin, Restauracja Topollino, Butik KaReen 8, Studio Kosmetyki Samochodowej u Krootkiego, Restauracja La Gondola, Washdog, Golden Studio Beauty, Golden Minds – Centrum Nauki i Edukacji, Fotoagart, Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie.