BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

IV Powiatowy Konkurs Angielskie Krzyżówki i Łamigłówki

Posłuchaj artykułu

5 marca 2020 roku w naszej szkole odbył się IV Powiatowy Konkurs Angielskie Krzyżówki i Łamigłówki. Jak co roku przybyło do nas wiele szkół podstawowych chętnych spróbowania swoich sił w konkursie. Zadaniem drużyn było rozwiązanie krzyżówek, łamigłówek, ciągów wyrazowych, zadań logicznych, rebusów. Tym razem nie było dogrywki choć różnice pomiędzy drużynami, które zajęły kolejno I, II i III miejsce były minimalne. Ostatecznie I miejsce zajęła drużyna Prywatnej Lingwistycznej Szkoły Podstawowej, II miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 a III- Zespół Szkolno Przedszkolny z Borowna. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy opuścili naszą szkołę także z dyplomami oraz drobnymi upominkami. Wszystkim serdecznie gratulujemy!