BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Jak ferie to tylko tu!

Pod takim hasłem odbyły się w naszej szkole zimowe „Ferie w Mieście”. Były Fantastyczne, Edukujące, Radosne, Integrujące i Ekscytujące! Codziennie wiele się działo: uczniowie byli w częstochowskim aquaparku, na lodowisku, uczestniczyli w warsztatach kulinarnych i pokazie sztuk walk, oglądali film w kinie, bawili się w „Fabryce Uśmiechu”, trenowali w Centrum Sportu „Scout”, a na terenie szkoły mieli wspaniałe atrakcje, które zapewnili im nauczyciele oraz Fundacja „Kolorowa”.

Jak co roku zabawa była wyśmienita. Najważniejsze jednak jest to, że wolny czas uczniowie spędzili kreatywnie, integrując się z kolegami i koleżankami ze szkoły. Aktywnie uczestniczyli w zaproponowanych działaniach, cieszyli się tym czasem, a z ich buzi nie schodził uśmiech.

Serdecznie dziękujemy jednej z Mam za docenienie społecznej pracy nauczycieli – tort był piękny i pyszny!

Naszych wspaniałych uczniów zapraszamy do zabawy za rok!