JESIEŃ W OBIEKTYWIE UCZNIÓW KLAS 1-3

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSY FOTOGRAFICZNEGO

Cieszymy się ogromnie, że możemy poinformować o wynikach międzyszkolnego konkursu fotograficznego „Jesień w obiektywie uczniów klas 1-3”.

Do konkursu zgłoszono 85 zdjęć z 8 częstochowskich szkół. Do jury zaproszono mgr Aleksandrę Jamrożkiewicz- nauczyciela przedmiotów zawodowych- Estetyki i historii fotografii oraz Kompozycji obrazu w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa w Częstochowie.

Jury w konkursie fotograficznym w składzie:

Przewodniczący: p. Aleksandra Jamrożkiewicz;

Członkowie: Agnieszka Urbańczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, p. Paulina Kopera – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, p. Agnieszka Krzypkowska – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia.

LAUREACI:

I MIEJSCE- Karolina Scherer- SP41- Opiekun p. Martyna Łapińska

II MIIEJSCE- Maja Błoch- SP19- Opiekun p. Agnieszka Mandryk

III MIEJSCE- Wiktoria Zbień- SP 1-Opiekun p. Maria Kacperczyk

WYRÓŻNIENIA:

Paweł Fadrowski- SP41- Opiekun p. Martyna Łapińska

Tomasz Kilan- SP22-Opiekun p. Monika Kozieł

Teodor Włoszek- SP41- Opiekun p. Martyna Łapińska

Hanna Kasprzyk- SP38-Opiekun p. Agnieszka Urbańczyk

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nagrody (dla laureatów) oraz dyplomy dla wszystkich uczestników konkursu będą dostarczone do szkół lub przesłane pocztą.

UWAGA!

Informujemy, że w związku ze stanem epidemii, nagrody zostaną dostarczone w najbliższym możliwym czasie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Uczestnikom i Opiekunom.

Poniżej W znajduje się prezentacja zdjęć nadesłanych do konkursu. Zachęcamy do obejrzenia wystawy.