BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Komunikat – „Legendy i podania z dziejów Częstochowy”

Posłuchaj artykułu

Komunikat

 dotyczący wyników Wojewódzkiego Konkursu Kaligraficznego

 „Legendy i podania z dziejów Częstochowy”

Szanowni Państwo,

z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiczną w kraju, nie doszło do pracy Jury Konkursu Kaligraficznego. Na czas zawieszenia zajęć stacjonarnych szkół, zostały zawieszone prace organizacyjne. Termin ogłoszenia wyników zostanie zamieszczony do końca maja 2020 r. na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 24 oraz Szkoły Podstawowej nr 38 w Częstochowie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do sprawdzania informacji bezpośrednio na w/w stronach.

Liczymy na Państwa zrozumienie w tej trudnej, nie zależnej od nas sytuacji.

Organizatorki konkursu