BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Konkurs recytatorski „Na jurajskim szlaku”

Dnia 25 kwietnia 2024 r. dwie uczennice,  Kaja Wytrych  z klasy 1 a, Zuzanna Gorgoń z klasy 2c i uczeń Hugo Respondek z klasy  3a  reprezentowali naszą szkołę na powiatowym konkursie recytatorskim „Na jurajskim szlaku” odbywającym się w Szkole Podstawowej nr 33 . 

Hugo swoją recytacją zachwycił całe jury i wszystkich uczestników wygrywając kategorię klas 3. Zuzi udało się wywalczyć 3 miejsce na podium, a Kaja otrzymała wyróżnienie w kategorii klas 1.

Konkurs okazał się nie tylko świetną okazją do prezentacji talentów dzieci, ale także do budowania pewności siebie i rozwijania umiejętności wystąpień publicznych. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów na scenie!