BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Konkursu Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej

Posłuchaj artykułu

23 listopada 2016 roku w naszej szkole odbył się Wielki Finał Konkursu Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.
W finale wzięło udział 5 uczniów : Maja Brol( klasa VIA), Mateusz Sznober( Klasa IVB), Natalia Majchrzak( klasa VIB), Maja Janus( klasa VIA) oraz Michał Kowalczewski( klasa VB).
W ostatecznej rozgrywce uczniowie musieli odpowiedzieć na wylosowane pytania, przetoczyć ser slalomem, podać nazwę budynku, którego opis był odczytany, rozpoznać osobę lub wydarzenie. Zadania były różnej trudności jednak zwycięzcą okazała się Maja Brol z klasy VIA. Po dogrywce o drugie miejsce okazało się ,ze należy przyznać to miejsce dwóm osobom- Mai Janus oraz Michałowi Kowalczewskiemu. Trzecie miejsca zajęli także wspólnie Natalia Majchrzak oraz Mateusz Sznober. Finaliści otrzymali dyplomy oraz nagrody.

https://goo.gl/photos/RupRPYQzHZabK1Vp7