BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Konsultacje nauczycieli

Harmonogram godzin dostępności nauczycieli w ramach konsultacji dla uczniów.
Na spotkanie z danym nauczycielem należy wcześniej umówić się poprzez dziennik lub mail służbowy.

Konsultacje dla rodziców odbywają się według harmonogramu dostępnym w zakładce

Rodzice -> Terminarz spotkań

NauczycielAdres mailowyDzień odbywania konsultacjiGodzina rozpoczęcia (60 minut)
Bielak Pawełbielak@sp38.czest.plWtorek17:00
Bielecka Agnieszkabielecka@sp38.czest.plPiątek13:30
Bociąga Magdalena bociaga@sp38.czest.plŚroda07:45
Chudy Tomaszchudy@sp38.czest.plWtorek14:30
Ciesielska Annaciesielska@sp38.czest.plPoniedziałek17:00
Ćwiklińska Ewacwiklinska@sp38.czest.plWtorek14:30
Czerwińska Agnieszkaczerwinska@sp38.czest.plPoniedziałek16:25
Konrad Dawiddawid@sp38.czest.plŚroda11:30
Dobiech Wiolettadobiech@sp38.czest.plPiątek14:30
Dobrzyńska Mariadobrzynska@sp38.czest.plCzwartek11:00
Dulbińska Anetadulbinska@sp38.czest.plPoniedziałek15:20
Gonerska Beatagonerska@sp38.czest.plWtorek11:30
Gorzałka Martagorzalka@sp38.czest.plŚroda13:40
Grobelak Andrzejgrobelak@sp38.czest.pl
Górniak Irenagorniak@sp38.czest.plPoniedziałek15:20
Hadaś Izabelahadas@sp38.czest.pl
Jamska Joannajamska@sp38.czest.plPiątek15:20
Jasińska Paulinajasinska@sp38.czest.plCzwartek13:30
Kierpiec Magdalenakierpiec@sp38.czest.plPoniedziałek14:30
Kiszteliński Marcinkisztelinski@sp38.czest.plWtorek15:30
Klimas Katarzynaklimas@sp38.czest.plŚroda15:30
Knapik Agataknapik@sp38.czest.plWtorek14:25
Kocot Annakocot@sp38.czest.plŚroda07:55
Kowal Alicjakowal@sp38.czest.plŚroda13:40
Kowalczyk Alinakowalczyk@sp38.czest.plWtorek16:00
Kożuch Lucynakozuch@sp38.czest.plWtorek16:00
Krajnik Agnieszkakrajnik@sp38.czest.plCzwartek13:30
Królik Kingakrolik@sp38.czest.plPoniedziałek15:30
Krzypkowska Agnieszkakrzypkowska@sp38.czest.plWtorek15:00
Krzypkowski Rafałkrzypkowski@sp38.czest.plWtorek15:30
Kwarciak Barbarakwarciak@sp38.czest.plPiątek09:40
Lechowicz Dariuszlechowicz@sp38.czest.plPiątek14:30
Lenart Przemysławlenart@sp38.czest.pl
Leszczyńska Annaleszczynska@sp38.czest.plCzwartek14:30
Mielczarek-Soluch Monikamielczarek@sp38.czest.plWtorek14:30
Motyl Anetamotyl@sp38.czest.plWtorek14:00
Ostrowski Rafałostrowski@sp38.czest.plPiątek14:00
Pawłowska Agatapawlowska@sp38.czest.plŚroda12:00
Polak Monikapolak@sp38.czest.plCzwartek11:35
Polewski Kamilpolewski@sp38.czest.plCzwartek16:15
Prudło Halinaprudlo@sp38.czest.plCzwartek13:35
Radecka Iwonaradecka@sp38.czest.plWtorek12:40
Rogalska-Dymek Patrycjarogalska@sp38.czest.plPoniedziałek14:35
Rzeźniczak Agnieszkarzezniczak@sp38.czest.plPiątek10:45
Siedlecka Joannasiedlecka@sp38.czest.plŚroda10:00
Siuda Robertsiuda@sp38.czest.plPoniedziałek15:00
Skuza Piotrskuza@sp38.czest.plPiątek15:30
Socha Wiolettasocha@sp38.czest.plCzwartek14:30
Stacherczyk-Łyczbińska Paulinastacherczyk@sp38.czest.plCzwartek12:40
Szczekocka Annaszczekocka@sp38.czest.plPoniedziałek13:14
Szelecka Ewaszelecka@sp38.czest.plŚroda13:30
Szewczyk Agnieszkaszewczyk@sp38.czest.plWtorek16:00
Urbańczyk Agnieszkaurbanczyk@sp38.czest.plPiątek08:50
Wróbel Yanavrubel@sp38.czest.plPiątek12:40
Warzycha Ewawarzycha@sp38.czest.plWtorek12:00
Wójcik Annawojcik@sp38.czest.plPoniedziałek12:35
Woźniak Katarzynawozniak@sp38.czest.plPiątek13:30
Zębik Adrianazebik@sp38.czest.plCzwartek07:55
Zyngier Dagmarazyngier@sp38.czest.plPiątek12:35
Zyzik Annazyzik@sp38.czest.plŚroda14:35
Żuk Agnieszkazuk@sp38.czest.plCzwartek13:30