BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. Sikorskiego 56

Konsultacje nauczycieli

Konsultacje dla Rodziców. Poniższy harmonogram przedstawia w jakich godzinach nauczyciele będą pełnić dyżury celem konsultacji. W przypadku chęci rozmowy telefonicznej lub w miarę możliwości innej formy proszę zaznaczyć w informacji mailowej chęć takiego kontaktu.

Nazwisko i imię nauczycielaDzień tygodnia i godzina konsultacjiE-mail
Bielecka Agnieszkaponiedziałek 13.00 – 14.00bielecka@sp38.czest.pl
Bociąga Magdalenaponiedziałek 12:00 – 13:00bociaga@sp38.czest.pl
Buksa Mariaśroda 14.00-15.00karoliana@sp38.czest.pl
Ciesielska Annaponiedziałek 13.00-14.00ciesielska@sp38.czest.pl
Ćwiklińska Ewaponiedziałek 14.00 – 15.00cwiklinska@sp38.czest.pl
Dawid Konradponiedziałek 11:00 – 12:00dawid@sp38.czest.pl
Dendek Małgorzataśroda 13:00 – 14:00dendek@sp38.czest.pl
Dobiech Wiolettaczwartek 14.00 – 15.00dobiech@sp38.czest.pl
Dobrzyńska Mariaponiedziałek 14.00 – 15.00dobrzynska@sp38.czest.pl
Dulbińska Anetaponiedziałek 12.30-13.30dulbinska@sp38.czest.pl
Gawińska Ewaśroda 13,00-14,00gawinska@sp38.czest.pl
Gonerska Beataczwartek 14.00 – 15.00gonerska@sp38.czest.pl
Górniak Irenaponiedziałek 12.00 – 13.00gorniak@sp38.czest.pl
Grobelak Andrzejwtorek 11.00 – 12.00grobelak@sp38.czest.pl
Hadaś Izabelaśroda 10.00 – 11.00hadas@sp38.czest.pl
Jamska Joannawtorek 13.00-14.00jamska@sp38.czest.pl
Jura Annaśroda 12.00 – 13.00jura@sp38.czest.pl
Kasperczyk Olgaponiedziałek 14.00-15.00kasperczyk@sp38.czest.pl
Kierat Dariuszśroda 11:00 – 12:00kierat@sp38.czest.pl
Kierpiec Magdalenaponiedziałek 12.00-13.00kierpiec@sp38.czest.pl
Kiszteliński Marcinpiątek 14.00-15.00kisztelinski@sp38.czest.pl
Klimas Katarzynaponiedziałek 13.00-14.00klimas@sp38.czest.pl
Knapik Agatawtorek 12:00-13:00knapik@sp38.czest.pl
Kocik-Kowalczuk Małgorzataponiedziałek 14:00kocik@sp38.czest.pl
Kocot Annaponiedziałek 10:00-11:00kocot@sp38.czest.pl
Kopera Paulinaponiedziałek 12:00-13:00kopera@sp38.czest.pl
Kowal Alicjaponiedziałek 14.00 – 15.00kowal@sp38.czest.pl
Kożuch Lucynaponiedziałek 14:00kozuch@sp38.czest.pl
Królik Kingaponiedziałek 10.00-11.00krolik@sp38.czest.pl
Krzypkowska Agnieszkaśroda 14:00-15:00krzypkowska@sp38.czest.pl
Krzypkowski Rafałśroda 14:00-15:00krzypkowski@sp38.czest.pl
Kwarciak Barbaraponiedziałek 11:00-12.00kwarciak@sp38.czest.pl
Lechowicz Dariuszponiedziałek 13:00-14:00lechowicz@sp38.czest.pl
Lenart Przemysławwtorek 14.00 – 15.00lenart@sp38.czest.pl
Leszczyńska Annaśroda 11.00 – 12.00leszczynska@sp38.czest.pl
Magiera Justynapiątek 12.00-13.00magiera@sp38.czest.pl
Mazurek Łukaszśroda 12.00- 13.00mazurek@sp38.czest.pl
Mielczarek-Soluch Monikaponiedziałek 11.00-12.00mielczarek@sp38.czest.pl
Motyl Anetawtorek 14.00-15.00motyl@sp38.czest.pl
Mrugacz Patrykczwartek 13.00-14.00mrugacz@sp38.czest.pl
Ogrodniczek Robertwtorek 13.00-14.00ogrodniczek@sp38.czest.pl
Ostrowski Rafałwtorek 13:00ostrowski@sp38.czest.pl
Polak Monikaponiedziałek 10:00-11:00polak@sp38.czest.pl
Polewski Kamilwtorek 12:00-13:00polewski@sp38.czest.pl
Prudło Halinawtorek 12.30-13.30prudlo@sp38.czest.pl
Radecka Iwonawtorek 11:00-12:00radecka@sp38.czest.pl
Rogalska-Dymek Patrycjaponiedziałek 11:00-12:00rogalska@sp38.czest.pl
Roszkowska Ewaśroda 12:00-13.00roszkowska@sp38.czest.pl
Rzeźniczak Agnieszkawtorek 8:30 – 9:30rzezniczak@sp38.czest.pl
Siuda Robertponiedziałek 11.00-12.00siuda@sp38.czest.pl
Skuza Piotrśroda 11:00-12:00skuza@sp38.czest.pl
Suliga Jolantawtorek 12:45-13:30suliga@sp38.czest.pl
Szelecka Ewawtorek 13:00-13:45szelecka@sp38.czest.pl
Tutak Iwonaczwartek 14-15tutak@sp38.czest.pl
Urbańczyk Agnieszkaponiedziałek 12:00-13:00urbanczyk@sp38.czest.pl
Warzycha Ewaponiedziałek 14:00warzycha@sp38.czest.pl
Wojnowska Beataponiedziałek 11:00 – 12:00wojnowska@sp38.czest.pl
Wolnik Izabellaponiedziałek g. 12.00-13.00wolnik@sp38.czest.pl
Wołowicz Dorotaponiedziałek 14:00wolowicz@sp38.czest.pl
Woźniak Katarzynawtorek 14.00-15.00wozniak@sp38.czest.pl
Wójcik Annawtorek 14.00-15.00wojcik@sp38.czest.pl
Wójcik Sylwiaponiedziałek 11.00- 12.00swojcik@sp38.czest.pl
Wrona-Małolepsza Monikaponiedziałek 13.00-14.00malolepsza@sp38.czest.pl
Zębik Adrianawtorek 14.00 – 15.00zebik@sp38.czest.pl
Zyngier Dagmaraponiedziałek 13;00-14;00zyngier@sp38.czest.pl
Zyzik Annaczwartek 14.00- 15.00zyzik@sp38.czest.pl
Żuk Agnieszkaponiedziałek, 13.30-14.30zuk@sp38.czest.pl