BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 10 listopada obchodziliśmy w naszej szkole 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystej akademii z okazji naszego narodowego święta wzięli udział uczniowie 4a, 5d, 6c, 7a, 8a, 8b, 8c, i 8d. Całość przygotowali: Pan Piotr Skuza i Pani Joanna Jamska. Słowa podziękowania za okazaną pomoc składamy również Panu Konradowi Dawidowi i Pani Adrianie Zębik

10 listopada w Szkole Podstawowej nr 13 w Częstochowie odbyło się podsumowanie X edycji Powiatowego Konkursu Historycznego pod patronatem bp Antoniego Długosza „Drogi do niepodległości”, II miejsce  zajął w nim Mikołaj Przesłański z 8a, a Zosia Wieczorek z 8d i Maksymilian Saternus z 8a otrzymali wyróżnienia. Gratulujemy! Uczniów przygotował Pan Piotr Skuza.