BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Biblioteka szkolna dziękuje wszystkim uczniom za udział w akcjach „Polecam do czytania” i „Książka na medal” zorganizowanej w ramach realizacji zadań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. W kategorii klas 5-6 przyznano 3 równorzędne miejsca pierwsze. Laureatami zostali:  Asia Urbańska, Antosia Motyl, Aleksander Cichoński.

W kat. klas 7-8 dwa pierwsze miejsca przyznano  Zuzannie Biesiadzie i Krystianowi Kunertowi, drugie miejsce zajął Bartosz Sznober, a trzecie Jakub Małolepszy.

Gratulujemy. 

Dyplomy zostaną wręczone po powrocie do nauczania stacjonarnego.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom na promocję akcji oraz realizację zadań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Iwona Tutak, Halina Prudło