BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Posłuchaj artykułu

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła w roku szkolnym 2019/2020 zakwalifikowała się do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, co m.in. wiąże się z dotacją na zakup nowości wydawniczych do biblioteki szkolnej. W związku z tym bardzo prosimy Rodziców, Uczniów i Nauczycieli o wypełnienie krótkiej ankiety i zaproponowanie tytułów książek, które Państwa zdaniem powinny się znaleźć w szkolnej bibliotece.

Zamierzamy zakupić pozycje znajdujące się w aktualnej ofercie księgarskiej: literaturę piękną dla dzieci i młodzieży, multimedia (w tym audiobooki, ekranizacje lektur), lektury szkolne, wydawnictwa popularnonaukowe związane z zainteresowaniami i potrzebami edukacyjnymi uczniów.
Kupując książki, pragniemy spełnić oczekiwania naszych czytelników.

Na propozycje czekamy do końca maja!

 Iwona Tutak, Halina Prudło