BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

NIE dopalam się – rozdanie nagród

Posłuchaj artykułu

18 czerwca 2018 roku na Placu Biegańskiego rozdane zostały nagrody dla młodych artystów występujących w spektaklach teatralnych w ramach konkursu pod hasłem „Młodość bez Uzależnień”. Organizatorem konkursu był Urząd Miasta Częstochowy – Wydział Polityki Społecznej, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Częstochowie, we współpracy z Komendą Miejską Policji w Częstochowie. Po uroczystym wręczeniu nagród odbyła się prezentacja zwycięskiego przedstawienia oraz pokazy artystyczne. Można było wysłuchać interesującej wypowiedzi policjanta, będącego opiekunem psa-tropiciela. Po części oficjalnej uczestnicy brali udział w licznych zabawach, m.in. grach retro, zabawach chustą animacyjną, puszczaniu ogromnych baniek, malowaniu buzi. Jeszcze raz gratulujemy uczniom klasy IV a, którzy w konkursie teatralnym zajęli III miejsce.

https://photos.app.goo.gl/pssPst4qf78Pi7eU8