BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Podziękowanie za pomoc

Serce dla Ukrainy

Drodzy Darczyńcy.

Z całego serca dziękujemy Wszystkim za okazaną pomoc. To właśnie dzięki Waszemu zaangażowaniu, zgromadziliśmy sporą ilość kosmetyków, środków higienicznych dla dzieci, kocy, żywności, ubrań oraz innych potrzebnych artykułów w celu wsparcia potrzeb uchodźców z Ukrainy.

Dzięki zebranym darom nasza szkoła wydała od 03.03.2022 r. do 15.04.2022:

– 770 pakietów startowych spożywczych,

– 530 pakietów startowych chemicznych,

– 140 pakietów startowych dziecięcych,

– 62 plecaków z pełnym wyposażeniem,

– 33 plecaków z częściowym wyposażeniem lub samych,

oraz: 2 łóżeczka, 1 łóżko piętrowe, 5 wózków dla dzieci, maskotki.

Na bieżąco według zapotrzebowania wydawane były: koce, kołdry, śpiwory, pościel, ręczniki, przybory szkolne, artykuły higieniczne, pampersy, odzież, obuwie, makarony, kasze, ryż, karmy dla zwierząt, zgrzewki wody.

Jeszcze raz serdeczne podziękowania, za Wasze wrażliwe serca i szczere dary.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 38 – Anna Dymek