„Polecamy do czytania …”

POZNAJ serię przygodowych książek /kl.1-3

„Domek na drzewie” autorstwa Andy Griffiths, to najśmieszniejsza seria od czasów „Dziennika cwaniaczka”!

Andy i Terry mieszkają w domku na drzewie (mieli trzynastopiętrowy, dwudziestosześciopiętrowy domek ale się rozbudowali). A ten domek jest najfajniejszy na świecie! Domek na drzewie po prostu pęka w szwach od niezapowiedzianych gości!

No, na co czekacie? Zapraszam do odwiedzin!

13-piętrowy domek na drzewie. Andy Griffiths- fragment książki. Złącznik nr 1

39-piętrowy domek na drzewie. Andy Griffiths- fragment książki. Złącznik nr 2

26-piętrowy domek na drzewie. Andy Griffiths- fragment książki. Złącznik nr 3

POZNAJ NIEZWYKŁE przygody Neli Solińskiej/ kl. 4-5

„Miłość bez konserwantów” autorstwa Agnieszki Tyszki uczy wyrozumiałości i optymizmu oraz przekonuje, że dzięki wsparciu bliskich da się rozwiązać wszystkie problemy!

Miłość bez konserwantów. Agnieszka Tyszka – fragment książki i nota. Złącznik nr 4

POZNAJ HISTORIE klasy Barbary Czajki, surowej, ale sprawiedliwej polonistki/ kl. 6-8

„Klasa pani Czajki” autorstwa Małgorzaty Karoliny Piekarskie, to powieść o szkolnej codzienności i problemach każdego nastolatka. Pierwsze wydanie „Klasy pani Czajki” w wersji drukowanej rozeszło się w nakładzie ponad 30 tysięcy egzemplarzy i znalazło się na liście bestsellerów „Wprost” jako jedyna pozycja dla młodzieży polskiego autora.

Klasa pani Czajki. Małgorzata Karolina Piekarska- fragment książki i nota. Złącznik nr 5

Książki  zostały zakupione do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Miłej lektury!

Iwona Tutak