BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Projekt ekologiczny „I Ty bądź ekologicznym Przyjacielem” – ciąg dalszy relacji

W ramach Tygodnia Ekologicznego pod hasłem: “Bycie eko obniża szkolne ego” w dniach 19-23 października br. w naszej szkole koordynatorki ekologicznego projektu Zuzanna i Julia zaprosiły uczniów do twórczych ekologicznych inicjatyw. Przygotowane przez nich zadania miały na celu weryfikacje wiedzy o gospodarcze odpadami i szanowaniu żywności, ukazania sposobów na poprawę segregacji śmieci i poszarzenie wiadomości wiedzy wśród uczniów w naszej szkole. I tak uczniowie klas VII zostali poproszeni o przygotowanie prezentacji o tematyce ekologicznej. Uczniom klas IV-VI zaproponowały nagranie krótkich filmów, z przekazem jak dotrzeć do rówieśników i zachęcić ich do bycia „małym ekologiem”. Natomiast dla najmłodszych zostało przygotowane przedstawienie „Ekologia ze św. Franciszkiem”.  

Ponieważ nie udało się tych twórczych inicjatyw odtworzyć i przedstawić w szkole, dlatego zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami, filmikami i przedstawieniem. Wasi koledzy i koleżanki są cudowni, wykazali się wiedzą i pomysłami. 

Proszę poświeć chwilę czasu,  by zobaczyć piękno i bogactwo pracy koleżanek i kolegów.

Zapraszamy !!!