Przeciw uzależnieniom

Wielkie brawa należą się uczniom klasy 7a. Martyna Ryś, Julia Mońka, Kasia Mermer, Natalia Krupa, Jakub Brol i Oskar Tyfel, mimo trudności spowodowanych przez aktualną sytuację epidemiologiczną, postanowili trzeci rok z rzędu wziąć udział w Konkursie na Małe Formy Teatralne, który walczy z uzależnieniami i propaguje zdrowy styl życia. Nasi uczniowie, kontaktując się online, nagrali film i zajęli III miejsce w konkursie! Serdecznie gratulujemy!

Także uczniowie klasy 7d: Natalia Pankowska, Dominika Dziedzic, Antoni Wydmuch, Alicja Król oraz 7a – Martynka Ryś, przygotowali nagrane online scenki, poprzez które śmiało sprzeciwili się używkom, takim jak alkohol czy dopalacze.

Najważniejsze jest wiedzieć, co w życiu ważne. Warto mieć pasję i wsłuchać się w siebie.