Finał akcji “Okaż serce zwierzętom”

W Piątek 14.02.2020 r.,  miał miejsce finał szkolnej akcji „Okaż serce zwierzętom”.

Gościliśmy wolontariuszy Fundacji „Psia Duszka” oraz „Przystanek Kot” wraz z podopiecznymi: kotem Oliwką i psem Gumisiem.

Przekazaliśmy:  karmę, koce, zabawki i akcesoria dla zwierząt, zebrane w podczas akcji.

W spotkaniu uczestniczyły klasy pierwsze oraz klasa V a, która wykazała się w tym roku największym zaangażowaniem i zebrała najwięcej darów.

Wolontariusze przeprowadzili prelekcje, podczas których dzieci dowiedziały się na czym polega działalność Fundacji oraz  jak odczytywać zachowania zwierząt i właściwe się nimi opiekować.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce.

Pamiętajcie – warto pomagać a razem możemy więcej J

Fundacja „Przystanek Kot”, zamieściła podziękowania dla darczyńców na swoim profilu Facebooka.