Spotkania autorskie z Panią Kamilą Jachurą

Ostatnie dni kwietnia spędziliśmy w czytelniczym gronie z Panią Kamilą Jachurą – autorką wierszy dla dzieci, która przyjęła zaproszenie na spotkania autorskie w naszej szkolnej bibliotece.

Autorka podzieliła się z naszymi czytelnikami swoim optymizmem oraz radością z pisania.

Wiersze Pani Kamili w sposób niezwykle ciekawy opisują świat zwierząt i jednocześnie niosą ze sobą przesłania do dzieci. W trakcie spotkania wysłuchaliśmy kilku wierszy przeczytanych przez pisarkę i wspólnie z dziećmi zastanawialiśmy się nad opisanymi zachowaniami, a także przekładaliśmy je na swoje doświadczenia. Dzięki Pani Kamili uczniowie mogli zobaczyć, to co ich otacza z innej perspektywy.

Spotkanie z pisarką upłynęło w niezwykle miłej atmosferze. Uczniowie bardzo aktywnie w nim uczestniczyli, z radością brali udział w quizach i zadaniach przygotowanych przez gościa.

Na zakończenie wszyscy zainteresowani otrzymali dedykację w książce autorki pt. “Zwierzaki ze świata dla siostry i brata”.

Spotkanie autorskie pokazało dzieciom, że w bibliotece, wśród książek, kryje się mnóstwo wrażeń i dobrej zabawy.

Do zobaczenia w bibliotece!