BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Studia techniczne – inwestycja w przyszłość

Informacja dotyczy udziału w pierwszym seminarium pt. „Studia techniczne – inwestycja w przyszłość”, dedykowanego doradcom zawodowym.

W dniu 7.04 br. na Politechnice Częstochowskiej odbyło się seminarium, dedykowane doradcom zawodowym oraz osobom pomagającym dzieciom i młodzieży w stawianiu pierwszych kroków w karierze edukacyjno – zawodowej pt. „Studia techniczne – inwestycja w przyszłość” . Uczestnicy w trakcie seminarium poznali nowoczesne technologie w nauczaniu, ofertę dydaktyczną Politechniki Częstochowskiej, ofertę zajęć dodatkowych dla uczniów, programy stażowe oraz perspektywy zatrudnienia studentów i absolwentów Politechniki. Zaprezentowana została również baza laboratoryjna Uczelni.

Dodatkowo uczestnicy mogli zapoznać się z działalnością Biblioteki Głównej oraz Wydawnictwa Politechniki Częstochowskiej.

Mamy nadzieję że dzięki nawiązaniu współpracy z Politechniką Częstochowską już wkrótce nasi uczniowie będą mogli brać udział w ciekawych zajęciach na Politechnice.

Katarzyna Woźniak

https://pcz.pl/wspolpraca-promocja/galeria/fotogaleria/seminarium-studia-techniczne-inwestycja-w-przyszlosc-8.html