BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Sukces – Europejski Tydzień Sportu

Posłuchaj artykułu

Między 23 a 30 września w całej Polsce zorganizowano kilkaset fantastycznych wydarzeń sportowych. Imprezy miały przeróżny charakter, ale wszystkie pomogły masowo zaktywizować Polaków i pokazać im piękno sportu.

Nasza Szkoła znalazła się w pierwszej dziesiątce konkursu ogólnopolskiego.

[su_button url=”https://etspolska.pl/index.php/2017/10/05/wyniki-konkursu-ets-w-mojej-szkole/” background=”#5794d9″ size=”6″ wide=”yes” center=”yes” icon=”icon: cloud-download”]Wyniki[/su_button]

 

Poniżej relacja naszej nauczycielki z Europejskiego Tygodnia Sportu 

Witam !

Nazywam się Lucyna Kożuch jestem nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 38 w Częstochowie. W mojej szkole zostałam wybrana koordynatorem Europejskiego Tygodnia Sportu. Każdego dnia na zajęciach wychowania fizycznego, treningach tańca towarzyskiego i piłki nożnej wspólnie z nauczycielami i trenerami zachęcamy naszych uczniów do aktywności fizycznej, wskazując korzyści z uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Być aktywnym to być zdrowym, silnym i szczęśliwym człowiekiem- tę prawdę staramy się zaszczepić naszej młodzieży. Z radością dołączyliśmy do obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu, w ramach którego zaprosiliśmy do udziału dzieci, rodziców i nauczycieli.We wtorek 26.09.2017r. odbył się trening piłki nożnej na kolorowo, z dużą ilością przyborów. W czwartek 28.09.2017r. wszyscy uczestnicy ETS biegali 30 minut, każdy w swoim tempie na niebiesko. Natomiast 29.09.2017r. trenerzy tańca zachęcali do aktywności fizycznej w rytm muzyki latynoamerykańskiej.

Chcesz być zdrowy i uÅ›miechniÄ™ty – # BeActive .

Europejski Tydzień SportuEuropejski Tydzień Sportu

Lucyna Kożuch