Święto Wiosny

21 marca w SP 38 uroczystoście powitaliśmy wiosnę. Uczniowie klas młodszych w wiosennych przebraniach brali udział w  balu. Samorząd Uczniowski klas starszych zorganizował konkursy klasowe na najbardziej kreatywny wiosenny eko  kapelusz, na wiosenne hasła na plakacie lub banerze, zdjęcia klasy na opak, miss i mistera klasy, najbardziej kreatywne przebranie a dodatkowo na najlepsze przebranie za wybranego nauczyciela. Zwycięzcy w kategoriach indywidualnych otrzymują wejściówki do kina lub słodki upominek. Klasy mogły wygrać Bon: na całodniowe wyjście do parku, jednodniowe niepytanie w wybranym dniu dla  całej klasy na wszystkich lekcjach. Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom którzy tego dnia włączyli się do zabawy. Gratulujemy szalonych i kreatywnych pomysłów. Najlepsze przebrania i prace zostaną oficjalnie nagrodzone w piątek i otrzymają nagrody z rąk dyrekcji.