BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. Sikorskiego 56

34 5065006; 34 3614075; sp38@edukacja.czestochowa.pl

Turniej Gier i Zabaw Sportowych dla przedszkolaków

Turniej Gier i Zabaw Sportowych dla przedszkolaków w ramach CENTRUM ANIMACJI REKREACYJNO-SPORTOWEJ.

W dniu 17 listopada w naszej szkole odbył się Turniej Gier i Zabaw Sportowych dla przedszkolaków w ramach CENTRUM ANIMACJI REKREACYJNO-SPORTOWEJ.
W imprezie  wzięły udział dzieci z Niepublicznego Przedszkola Językowego Zgromadzenia Sióstr Córek Maryi z Pesche oraz dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 38 w​​ Częstochowie. Uroczystego otwarcia Turnieju dokonała Pani wicedyrektor Ewa Gawińska życząc młodym sportowcom udanej zabawy. Atrakcje sportowe przygotował  i po mistrzowsku poprowadził trener Patryk Mrugacz. Wszystkie dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały zadania ruchowe, bawiąc się przy tym znakomicie. Po zakończeniu sportowych zmagań każdy z uczestników otrzymał zasłużony medal i słodki poczęstunek oraz pamiątkowe dyplomy.

Koordynator CARS w SP 38

Lucyna Kożuch

 

Zapraszamy do galerii!

Turniej Gier i Zabaw Sportowych dla przedszkolaków / Google Photos