BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Turniej Gier i Zabaw Sportowych dla przedszkolaków

Posłuchaj artykułu

Turniej Gier i Zabaw Sportowych dla przedszkolaków w ramach CENTRUM ANIMACJI REKREACYJNO-SPORTOWEJ.

W dniu 17 listopada w naszej szkole odbył się Turniej Gier i Zabaw Sportowych dla przedszkolaków w ramach CENTRUM ANIMACJI REKREACYJNO-SPORTOWEJ.
W imprezie  wzięły udział dzieci z Niepublicznego Przedszkola Językowego Zgromadzenia Sióstr Córek Maryi z Pesche oraz dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 38 w​​ Częstochowie. Uroczystego otwarcia Turnieju dokonała Pani wicedyrektor Ewa Gawińska życząc młodym sportowcom udanej zabawy. Atrakcje sportowe przygotował  i po mistrzowsku poprowadził trener Patryk Mrugacz. Wszystkie dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały zadania ruchowe, bawiąc się przy tym znakomicie. Po zakończeniu sportowych zmagań każdy z uczestników otrzymał zasłużony medal i słodki poczęstunek oraz pamiątkowe dyplomy.

Koordynator CARS w SP 38

Lucyna Kożuch

 

Zapraszamy do galerii!

https://photos.app.goo.gl/MFmH5ZWhrpnnRSPp1