BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Tutorzy młodzieżowi w akcji!

Cóż to był za dzień! Niby leniwa sobota… a w naszej szkole wcale cicho nie było! 19 listopada 2022 r. tutorzy młodzieżowi przygotowali wspaniałą imprezę dla swoich kochanych pierwszaków. Roztańczona grupa co chwila szalała na parkiecie przy świetnie prowadzonej zumbie. Dzieciaki chętnie brały udział we wszystkich zorganizowanych atrakcjach, takich jak: malowanie buzi, wróżenie, tworzenie wspólnego rysunku na ogromnej kartce, gry sportowe. Wielkim powodzeniem cieszyła się także przygotowana przez tutorów fotobudka! Dla spragnionych po intensywnych wyczynach przygotowano także kącik z piciem i przekąskami.

Serdecznie dziękujemy wszystkich, tutorom i pierwszakom. Również dla opiekunów grupy uczestniczenie w takie zabawie było czystą przyjemnością!