BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Warsztatowy Zawrót Głowy

Posłuchaj artykułu

5 marca 2019 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w podsumowaniu projektu „Energia do życia”, który realizowany był w latach 2016-2019 przez Szkołę Podstawową nr 52 w Częstochowie. Podczas podsumowania uczniowie podzieleni na małe grupy uczestniczyli w zajęciach dotyczących czterech żywiołów: wody, ziemi, ognia i powietrza. Miały one charakter warsztatowy – każdy brał w nich aktywny udział. Uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak działają płuca, na jakie warstwy podzielona jest ziemia, dostali antysmogowe sadzonki, na własne oczy zobaczyli płonący gaz w sali lekcyjnej. Dodatkową atrakcją były zajęcia z robotyki. Na zakończenie mali odkrywcy zostali zaproszeni na poczęstunek. 

Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej nr 52 za zaproszenie i zorganizowanie tak wspaniałych zajęć dla dzieci!

https://photos.app.goo.gl/gyL8DWB3X26yZzU18