BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Warsztaty taneczne dla klas 5

W sobotę już po raz drugi odbyły się bezpłatne warsztaty tańca hip – hop dla klas 5. Organizowane są one w ramach projektu Młodzieżowej Akademii Życia „Młodość bez Uzależnień”, finansowanego przez Urząd Miasta Częstochowy. Zajęcia prowadzone przez instruktora i choreografa Bruno Brzeskiego, współpracującego z KTT ZORBA, dają uczniom wiele satysfakcji i stanowią propozycję aktywnego spędzania wolnego czasu.

Przypominamy, że następne warsztaty już 3 grudnia o godz. 11.00 w sali widowiskowej.
Uczniów klas 5, którzy chcieliby w nich uczestniczyć, a jeszcze nie zapisali się, prosimy o kontakt z nauczycielami zaangażowanymi w projekt MAŻ (p. Agnieszką Krzypkowską, p. Joanną Jamską, p. Agnieszką Rzeźniczak lub p. Ewą Ćwiklińską).