BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Wesprzyj Wielką Zbiórkę Książek!

Czytelnicy Szkoły Podstawowej nr 38 w Częstochowie dołączyli do szóstej edycji Wielkiej Zbiórki Książek! Akcję prowadzi Fundacja Zaczytani.org, która zebrane książki przekaże do szpitali oraz placówek opiekuńczych i pomocowych.

„Oddaj książkę – stwórz bibliotekę – zainspiruj innych!” Takie hasło przyświeca organizatorom Wielkiej Zbiórki Książek od pierwszej edycji. 

CHCESZ ODDAĆ KSIĄŻKI?

Oddaj książkę w jednym z punktów zbiórki. Książkę można oddać w bibliotece szkolnej lub w ogólnodostępnym punkcie zbiórki:  Częstochowa Alior Bank – oddział ul. Najświętszej Maryi Panny 10, od poniedziałku do piątku (10.00 do 17.00). W związku z zachowaniem bezpieczeństwa prosimy -załącznik nr 1.

Zbierane są książki wydane po 2000 roku, nowe i używane, przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nie są przyjmowane podręczniki i encyklopedie. Jakie książki zbieramy – załącznik nr 2.

Poinformuj o akcji znajomych i rodzinę.

Zbiórka trwa do 11 października,

Więcej informacji na:  https://zaczytani.org/oddaj-ksiazke-ruszyla-wielka-zbiorka-ksiazek-2020/

Zapraszamy do książkowego pospolitego ruszenia!

Info Iwona Tutak