BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Wielka liga czytelnicza

Posłuchaj artykułu

Już po raz drugi zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wielka Liga Czytelnicza.

Jeśli lubisz czytać i bawić się czytaniem, ten konkurs jest dla Ciebie. Zdobywaj sprawności czytelnicze, przechodź do kolejnych etapów i wygrywaj!

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-8 oraz ich rodziców. Ma on na celu zachęcenie młodego pokolenia do czytania książek oraz skupienia wokół wspólnego czytania dzieci wraz z rodzicami. Misją wydarzenia jest promowanie czytelnictwa jako ciekawej i rozwijającej formy spędzania czasu wolnego. Celem konkursu jest również wyłonienie najlepszych czytelników.

Szczegóły konkursu znajdziesz na stronie http://wielka-liga.pl.

W szkole chętnie pomogą Ci koordynatorki konkursu. Jeśli chodzisz do kl. I – IVzgłoś się do pani Patrycji Rogalskiej-Dymek. Jeśli jesteś uczniem kl. V – VIIIchętnie porozmawia z Tobą pani Magdalena Kierpiec.

Zapraszamy!