BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Wielkanoc z siostrą Mileną

W dniu 7.04.2022, siostra Milena zaprosiła uczniów i przedszkolaki z Częstochowy do udziału w akcji pod hasłem ,,Wielkanoc na placu Biegańskiego”. W pobliżu kościoła św. Jakuba stanęło kilkanaście białych skrzynek – z każdej wystają gałązki przyozdobione kolorowymi pisankami i innymi świątecznymi motywami stworzonymi przez dzieci. W  akcji brała udział się również Nasza Szkoła:)  Przedstawicielki Natalka, Magda i Maja wraz nauczycielką plastyki p. Asią przyozdobiły pracami naszych uczniów gałązki w jednej ze skrzyń. Zachęcamy do spaceru na plac Biegańskiego gdzie można osobiście zobaczyć przepiękne i różnorodne prace uczniów z 54 placówek z naszego miasta.   

https://czestochowa.naszemiasto.pl/wielkanoc-na-placu-bieganskiego-siostra-milena-zaprosila/ar/c1-8761995