BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Artystyczno – Literackiego „Literatura w sztuce użytkowej”

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie odnieśli sukcesy  w konkursie „Literatura w sztuce użytkowej”. Pierwsze miejsce zajęła Julia Janicka z klasy 5c, a Oliwier Jarzębski (5c) i Igor Jelonek (5a) zostali wyróżnieni.
„Poziom prac nadesłanych na konkurs był bardzo wysoki – uczestnicy wykazali się kreatywnością, tworząc unikatowe przedmioty. Możemy podziwiać ubrania, torby, naczynia, breloczki, zakładki, teczki, szkatułki, poduszkę, poszewkę, etui na telefon oraz docenić różnorodność wykorzystanych materiałów, kunszt i technikę wykonania. Na uznanie zasługuje również wybór cytatów i motywów zaczerpniętych z literatury lub biografii artystów”
Opiekun H. Prudło

Serdecznie gratulujemy.