BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

XII Powiatowy Konkurs „Wszystko o bibliotece”

Posłuchaj artykułu

Podczas XV Regionalnego Forum Bibliotekarzy w Częstochowie dokonano podsumowania XII Powiatowego Konkursu dla Uczniów na Prezentację Multimedialną „Wszystko o bibliotece”. W kategorii szkoły podstawowe nasza uczennica Matylda Szymczyk z klasy 7 A zajęła II miejsce– opiekunem pracy konkursowej jest p. Iwona Tutak.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu przez uczniów pod opieką nauczyciela bibliotekarza prezentacji multimedialnej, będącej uczniowską interpretacją tematu „Wszystko o bibliotece”. Komisja oceniała: interpretację tematu; dobór materiałów; sposób ich wykorzystania; czytelność prezentacji; grafikę; atrakcyjność prezentacji; zaangażowanie uczniów.

Forum Bibliotekarzy nt. „Biblioteka wychowuje. O wartościach w bibliotece”, odbyło się 16października 2018 r.w 100. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę, w 40. rocznicę Wyboru na Papieża Św. Jana Pawła II oraz w Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych 2018.

Gratulujemy!

Info Iwona Tutak