Zabawa karnawałowa

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, dostarczających wielu przeżyć i radości. To atrakcja nie tylko dla dorosłych, ale także nieodłączny element dzieciństwa. Karnawał to zabawa, której nie mogło zabraknąć także i w naszej szkole!

W zeszły piątek (13.01) nasi najmłodsi uczniowie z klas I-III weszli tanecznym krokiem w rozpoczynające się ferie .

Tego dnia na sali widowiskowej pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, różne zwierzątka, a także rycerzy, policjantów, Batmana… nie sposób zliczyć wszystkich postaci! Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Podczas balu było bardzo kolorowo, uczniowie bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z ich twarzy. Zabawę uświetnił pobyt tutorów młodzieżowych, którzy prezentowali różne tańce i zachęcali dzieciaki do wspólnych wygibasów. Nie zabrakło także konkursów. Tradycyjnie,  wybrano najlepsze i najkreatywniejsze przebrania i kostiumy.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Dobrze, że kolejny bal karnawałowy już za rok!