BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Posłuchaj artykułu

Dobiegł końca rok szkolny 2019/2020. Był on wyjątkowy, inny niż wszystkie. Skłonił nas do refleksji i przemyśleń.Pragniemy podziękować naszym uczniom za siłę i zaangażowanie, za to, że potrafili odnaleźć szkołę również poza jej murami. Dziękujemy rodzicom za wsparcie i wyrozumiałość. Bez wątpienia nowa sytuacja każdego z nas czegoś nauczyła. Dziękujemy za wytrwałość i dążenie do wspólnego celu. Życzymy wszystkim wspaniałego wypoczynku i relaksu podczas tegorocznych wakacji.

Dyrekcja i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 38 im. Ludwika Zamenhofa

P.S. Osoby które nie odebrały świadectw w dniu 26 czerwca mogę je odebrać podczas wakacji w sekretariacie w godzinach 10:00 – 15:00 lub we wrześniu u wychowawcy klasy.