BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Aktywna Wiosna – podsumowanie

Kampania Aktywna Wiosna to akcja, która odbywała się w ubiegłym roku szkolnym objęta patronatem Prezydenta Krzysztofa Matyjaszczyka. Głównym jej celem było zachęcenie uczniów, rodziców i nauczycieli do aktywnego trybu życia oraz propagowanie działań proekologicznychKampania była prowadzona w formie konkursu. Zasady były proste : należało dotrzeć do szkoły w każdy możliwy sposób tylko nie samochodem. W grę wchodził rower, rolki, hulajnoga, deskorolka a nawet marsz z kijami nordic walking lub pieszo. Każda taka trasa była odpowiednio punktowana.Nasi uczniowie, rodzice oraz pracownicy szkoły wykazali się wielkim zaangażowaniem włączając się w tą akcję.22.09 odbyło się podsumowanie “Aktywnej Wiosny”. Pani dyrektor Anna Dymek wraz z delegacją uczniów odebrała pamiątkową statuetkę, dyplom oraz symboliczny bon na kwotę 1000 złotych za zajęcie 2 miejsca w tejże akcji. Za uzyskane środki zostanie zakupiony sprzęt sportowy do naszej szkoły.Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy aktywnie włączyli się w kampanię oraz przyczynili do sukcesu naszej szkoły.