BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Ferie w Mieście 2024! Wspaniale spędzony czas!

W pierwszym tygodniu ferii tradycyjnie już zorganizowaliśmy w naszej szkole półkolonie dla uczniów klas 1-3. Podczas wypoczynku nie sposób było się nudzić. Na terenie szkoły dzieci robiły slajmy, bawiły się w bumper ballach i na dmuchańcach. Panie bibliotekarki Joanna Siedlecka i Alina Kowalczyk wraz z wolontariuszkami prowadziły warsztaty „Rzeźbimy z książek”. Odwiedzili nas także przedstawiciele Szkoły Językowej ProfiLingua, którzy przeprowadzili zajęcia w formie wesołych zabaw z językiem angielskim. Uczestnicy kreatywnie spędzali czas podczas zajęć plastycznych i technicznych, grali w planszówki. Nie zabrakło także różnorodnych wyjść, np. do „Fabryki Uśmiechu”, „Stacji Grawitacji”, kina Cinema City. W pizzerii „Z Mąki” odbyły się warsztaty kulinarne, podczas których dzieci samodzielnie komponowały swoją ulubioną pizzę.

Dzięki Sponsorowi uczestnicy ferii otrzymali upominki w postaci ogrzewaczy do rąk. Serdecznie dziękujemy!

Bardzo dziękujemy również nauczycielom za społeczną pracę podczas ferii. W tym roku mogliśmy zorganizować wypoczynek dzięki Paniom: Monice Polak, Kamili Krzyczmonik, Agnieszce Urbańczyk, Patrycji Rogalskiej-Dymek, Anecie Dulbińskiej, Adrianie Zębik, Irenie Górniak, Annie Ciesielskiej i Agacie Knapik.